O firmie

Wykonujemy kompleksowe opracowania projektowe wszelkiego rodzaju budynków - domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne, biurowe oraz usługowe. Posiadamy duże doświadczenie zdobyte przy realizacjach skomplikowanych projektów na terenie całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi inżynierami branżowymi. Zajmiemy się procesem inwestycyjnym - od wydania warunków zabudowy po uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę oraz w efekcie pełnienie nadzoru nad robotami budowlanymi. 

 

 

 

Mgr Inż. Sylwia Pękala

Właściciel i główny projektant PSJPROJECT. Absolwentka Politechniki Krakowskiej. Doświadczenie pozwala jej umiejętnie zarządzać zespołem nawet przy najbardziej skomplikowanych projektach. Prywatnie doktorant na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej.

 

 

 

 

 

Mgr Inż. Joanna Nytko

Dyrektor biura projektowego i główny projektant. Absolwentka Politechniki Krakowskiej. Profesjonalizm, spokój i doświadczenie to jedne z wielu cech jakie pasują do jej osoby. Prywatnie pasjonat literatury kryminalnej.

 

 

 

 

 

 

Mgr Inż. Arch. Monika Rusin - Tomasiewicz

Asystent projektanta, absolwentka Politechniki Krakowskiej. Prywatnie szczęśliwa mama, co pomaga jej w przewidywaniu potrzeb także wśród najmłodszych mieszkańców wnętrz.

 

 

 

 

Największą efektywność osiąga się robiąc to co się kocha. A naszą pasją jest właśnie projektowanie.  Wyróżnia nas kreatywność oraz indywidualne podejście do każdego projektu i inwestora. Dzięki wieloletniej praktyce na rynku, posiadamy stale rosnące doświadczenie oraz wiedzę. Pomimo wielu wykonanych projektów zachowujemy wszechstronność, co potwierdza różnorodność wykonanych przez nas projektów.

 

Jak działamy?

 

Dla nas najważniejszy jest klient oraz funkcjonalność rozwiązań, dlatego stosujemy metody dostosowane do indywidualnych potrzeb. Z racji przedstawienia różnorodnych koncepcji pozwalamy klientowi wybrać najlepszy dla niego wariant, który spełni jego nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Skorzystaj z naszych usług i pozwól nam wsłuchać się w swoje potrzeby.